יושבים שעות מול המחשב? כך תבחרו כיסא
הילד חוזר ללימודים וכמוכם, הוא לא זז מהמחשב. זו בדיוק התקופה בה כדאי לקנות לו, וגם לכם, כיסא שלא יהרוס את הגב. איך בוחרים כיסא כזה?

ראשית חפשו כיסא ארגונומי. אימרו ארגונומי לא אורתופדי, שכן "אורתופדי" הוא בז'רגון המקצועי כיסא שהוכן בהזמנה מיוחדת. כיסא ארגונומי הוא כיסא שאמור להתאים לרוב האוכלוסיה.

למה כיסא ארגונומי? כי חשוב שמבנה המושב ומבנה משענת הגב יעניקו יציבות ותמיכה לגוף.

איך מזהים כיסא ארגונומי? לפי שלושה קריטריונים: קימור, כיוונון ונדנוד. ככל שהכיסא ישר ונוקשה יותר - כך הוא פחות ארגונומי. ככל שהכיסא משוכלל יותר, וכולל יותר פונקציות, כך הוא יקל על ישיבה של שעות מול המחשב.

קימור: חפשו את הבליטה במשענת, באזור בו הכיסא אמור לפגוש את שקע הגב התחתון בואך איזור חוליות המותניים.

כיוונון: כיסא ארגונומי ניתן לכיוונון ולכן הוא יגדל עם הילד. כיוונון המשענת והמושב מאפשרים לשנות את גובה הכיסא לפי נוחותכם, ולילדים הגדלים זה טוב במיוחד. חפשו את מנגנוני הכיוונון מתחת לכיסא ומצדדיו. ככל שיש יותר: הרי זה משובח.

נדנוד: כשמשענת הגב מתנדנדת או מחליקה קדימה ואחורה לפי דרישה, זה מעודד זרימת דם. כך גם ידיות שמחליקות לפנים ולאחור. כיסא שמאפשר תזוזה כזאת ימנע את הקיבעון הכרוך בישיבה ממושכת.

חברת דני-רן אספקה מכל הלב בע“מ נוסדה בשנת 1989, החברה מתמחה במתן שירות איכותי והינה בין החברות הגדולות והמובילות בתחום הציוד והריהוט המשרדי לעסקים. דנירן דואגים לעסק שלך באופן מקיף הכל למשרד מקום אחד מעבר לציוד המשרדי הבסיסי נותנים פתרון בתחום הכיבוד למשרד חד פעמי ניקיון וטואלטיקה,טונרים וראשי דיו,מדפסות פקסים חותמות,מיכון משרדי מוצרי חשמל כסאות מחשב כסאות מנהל וריהוט כללי החברה רכשה ניסיון רב במהלך הפעילות השוטפת הן מבחינת השירות והן מבחינת איכות המוצרים.

Powered by Logate Technologies
כל הזכויות שמורות @ לוגייט טכנולוגיות